Proces wybielania

 

Proces wybielania zębów

1. Kosmetyczka na podstawie wzornika odcieni ustala dotychczasowy odcień zębów.

2. Klient naklada na palec chusteczkę oczyszczającą, a nastepnie czyści nią zęby przez 30 sekund.

3. Kosmetyczka napełnia silikonową nakładkę żelem, podaje ją klientowi  a ten nakłada ją na zęby. Nakładkę należy delikatnie zagryść.

4. Klient nakłada okulary ochronne, siada wygodnie w fotelu, a kosmetyczka ustawia lampę do wybielania zębów i włącza naświetlanie niebieskim światłem. Po 15 minutach lampa zasygnalizuje zakończenie sesji i automatycznie się wyłączy.

5. Kosmetyczka poprosi o wyjęcie nakładki do zębów , przepłukanie wodą jamy ustnej, i samodzielne rozprowadzenie aktywatora za pomocą aplikatora oralnego (jednorazowej szczoteczki do zębów).Ponownie klient dostaje nakładkę napełnioną żelem i odbywa się kolejna 15 minutowa sesja naświetlania niebieskim światłem.

6. Po zakończeniu zabiegu kosmetyczka wspólnie z klientem ustala nowy odcień. Następnie oba odcienie przed i po są porównywane. Efekt wybielenia utrzymuje się do trzech miesięcy.

Zalecana jest trzecia sesja 10 minutowa utrwalajaca wykonana od razu lub w ciągu 4 dni od zabiegu.

Działanie żelu na zęby trwa jeszcze 4 godziny po zabiegu. W trakcie tego czasu nie można jesć, palić, pić kolorowych napoi gdyż szkliwo wchłonie ich pigment.

Nieprzestrzeganie tych zasad może powodować natychmiastowe pogorszenie efektu wybielania !!

 

 

 

 

 

Like Us!

 
 

 

 

Kontakt

 

 tel : 501 244 394