O nas

 Sun&Smile

 

Jesteśmy firmą działającą od 1994 roku.

W naszym salonie prowadzimy zabiegi efektywnego opalania i światło-terapii promieniami UV, oraz zabiegi kosmetycznego wybielania zębów.

 

KOSMETYCZNE WYBIELANIE ZĘBÓW

 

Metoda którą stosujemy do wybielania zębów została stworzona we Francji, przez lidera na rynku kosmetyków dla stomatologii estetycznej.

Połączenie żelu do wybielania zębów z aktywatorem, a następnie naświetlenie go niebieskim światłem LED doprowadza do reakcji utleniania, w trakcie której ze szkliwa usuwane są przebarwienia.

Nasz zabieg wybielania zębów  jest obecnie najszybszym i najwygodniejszym zabiegiem zapewniającym tak wysokie rezultaty rozjaśnienia zębów  – średnio od 3 do 12 tonów.

Nasze preparaty są bardzo skuteczne, a dzięki niskiemu stężeniu substancji aktywnej (0,16 % nadboranu sodu, który w trakcie zabiegu wydziela mniej niż 0,1% nadtlenku wodoru) sprawia, że zabieg jest bezbolesny i nie powoduje nadwrażliwości zębów.

 

SOLARIUM

Posiadamy dwa urządzenia do opalania: łóżko Ergoline 600, oraz tubę Cometa do opalania w pozycji stojącej. 

Wszystkie nasze urządzenia jak i preparaty do wybielania zębów posiadaja niezbędne certyfikaty, a personel specjalne uprawnienia.

 

ZAPRASZAMY !!

 

Like Us!

 
 

 

 

Kontakt

 

 tel : 501 244 394